Bardh Spahia publikon zbulon pasionin e vjetër (Video)

42

Ish deputeti i PD Bardh Spahia publikon një video në profilin e tij dhe zbulon pasionin e vjetër Noti, pasioni im i vjeter, shkruan Spahia dhe publikon videon e mëposhtme.

Mesa duket pas një vere intensive me denoncime dhe shkrime për situatën në të cilën ndodhet vendi Spahia duket se ka hequr kostumin zyrtar për të bërë disa pushime dhe për të rinisur me plot energji sfidat e reja në këtë vit të zgjedhjeve parlamentare.

https://www.instagram.com/bardhspahia/?utm_source=ig_embed