Saimir Tahiri publikon momente gazmore pranë fëmijëve (Video)

36

Ish ministri Saimir Tahiri ka publikuar disa momente familjare me fëmijët e tij.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai ka  publikuar një video me djalin e madh Drinin dhe të voglin, Golikun.

Fjalimi i parë jo keq, shkruan Tahiri shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot. Në momentet e veçanta duket kur djali i vogël përpiqet që të flasë duke imituar.


https://youtu.be/SPT6MQCqiWA