Oriola Marashi dhe Eros Grezda në prag martese? (Foto)

404

Futbollisti Eros Grezda dhe modelja Oriola Marashi janë në ditët e tyre të lumturisë pasi po përjetojnë nje romancë dashurie prej muajsh.

Panorama Plus shkruan se, Eros Grezda i ka propozuar për martesë Oriola Marashit dhe se kjo e fundit ka nisur provat për fustanin e nusërisë.