Merr fund dilema e merkatos, ja ku do ta shohim Armando Sadikun.

253

Armando Sadiku, do të jetë pjesë e turqve të Erzurumspor. Klubi që nëpërmjet një postimi zyrtarizoi Sadikun duke i dhënë fund dhe dilemave të merkatos

Ramë dakord në parim me Armando Sadikun. Lojtari do të vijë në Erzurum dhe do ti bashkohet ekipit tonë pas përfundimit të ndeshjeve të kombëtares, shkruhet në njoftimin zyrtar.