Eni Koçi uron fundjavë të bukur nga shtrati (Foto)

46

Eni Koci është prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptarë. Ndonëse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor ajo është aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja nga Shqipëria iu qëndroj pranë adhuruesve me fotosesione të ndryshme dhe imazhe nga përditshmëria. Dje ajo ndau me adhuruesit një imazh të bukur dhe joshëse ku shihet e shtrirë në shtrat teksa uron një fundjavë të bukur.

Mirëmengjesi. Ju uroj një fundjavë sa më të bukur, ka shkruar Eni në mbishkrim. Kujtojmë që Eni dhe Genci po i kalojnë pushimet së bashku në bregdetin shqiptar.