‘Pa pa fare’/ Fenomeni i Instagramit bëhet pjesë e një kënge (VIDEO)

83

“Gjona t’mira gjona t’bukra, pa pa fare pa pa fare”, ishin këto fjalët e Genard Hajdinit që e bënë këtë të fundit, bio-kimist në profesion të bëhet fenomen Instagram-i.

Genardi i cili numëron afro 100 mijë ndjékës në Instagram, mbrëmjen e djeshme (1 shtator) ka sjellë këngën e tij të parë.

Kënga është në bashkëpunim me Soni, Nesti dhe Donald dhe mban titullin “Calma”.