Stresi besimtar, shfaqet me Kuran në duar (FOTO)

41

Reperi i njohur shqiptar Stresi është një ndër personazhet më të përfolur të medias shqiptare. Historia e dashurisë së tij me Kejsin dhe Stresin mbetet një nga më të diskutuarat e showbizit shqiptar. Ai shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto dhe video nga më të ndryshmet.

Së fundmi, Stresi shfaqet me librin e shenjtë të Kuranin në duar, ndërsa shkroi edhe disa fjalë të ndiera.

Ndoshta nuk jam në rrugën që ti i madhi Zot do me mpa por veç mirë kam bo. Në besë nuk kam pre spiunuar kurrë. Mirë kam bërë po aq shumë sa dhe veten kam lënë mbas dore, por një gjë është e sigurt, besimi në ty 1000 për qind, ka shkruar këngëtari.