Rudina Magjistari zbulon pjesëtarin më të ri të familjes së saj.

108

Ajo eshte moderatore e talentuar dhe shume e dashur per te gjithe por ajo ka ber publike diten e sotme nje foto te bukur.

Moderatorja ka zbuluar pjesëtarin me te ri të familjes së saj dhe ata te gjithe jane te lumtur.

Teksa ka publikuar në rrjetet sociale foton e një qenusheje të vogël, Magjistari shkruan se Lajthia, ka vetëm një javë me ta dhe është një ëmbëlsirë.