Ndarja mes Robert Berishës dhe Xhesika Kadiut paska përfunduar keq.

107

Robert Berisha pas ndarjes me Nora Istrefin është përfolur për një romancë me modelen Xhesika Kadiu, mirëpo kjo nuk është pohuar nga asnjë palë.

Dhe pse fotot e çiftit dolën online, ata nuktreguan asgjë më shumë për jetën personale. Mirëpo duket se gjërat nuk janë aspak mirë mes tyre, madje mund të themi se janë ndarë.

Ndarja e tyre nuk paska qënë e lehtë pasi modelja është pyetur në se nëse është beqare, dhe ajo është shprehur se është vetëm dhe se as nuk ka kohë për një person tjetër në jetën e saj pasi kërkon shumë kohë.

Ndërsa e pyetur se çfarë i pëlqen më shumë si tipar tek një mashkull Xhesika ka habitur me përgjigjen plot mllef. Më pëlqen kur meshkujt vishen si plehra, i shkon shumë, duke i përgjithësuar të gjithë meshkujt si plehra epo këtu përfshihet dhe Roberti ish partneri i saj.