Enca tregon arsyen pse ka nevojë për një të dashur.

71

Si gjithmonë këngëtarja Enca vihet në qëndër të polemikave, diskutimeve dhe thashethemeve rozë. Së fundmi këngëtarja ekstravagante ka postuar në Instastory një foto ku shihet një vajzë me një kamardare në pishinë dhe perreth saj një djalë që i bën foto.

Ka qenë mbishkrimi Kjo është arsyeja se pse ne kemi nevojë për të dashur, i cili nuk është pëlqyer nga fansat e Encës pasi nga disa është marrë dhe si fyerje.

Nuk mund ta dimë me saktësi nëse këngëtarja e ka postuar këtë foto thjesht për të nxitur diskutime, për të bërë shaka me miqtë e saj apo nëse realisht ky është mendimi i saj.