Arbenita çmend ndjekësit me format e saj (Foto)

71

Modelja Arbenita Ismajli është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara të showbizit. Arbenita përflitet jo vetëm për jetën private por edhe për pamjen dhe fotot.

Së fundi Arbenita ka nisur pushimet së bashku me Feron dhe shfaqet tejet seksi në fotot e fundit. E veshur me  bikini pink, Arbenita ka treguar format ndërsa ndjekësi komplimentojnë Feron për fotot e shkrepura.