Aktorja e njohur turke përfundon në spital (Video)

107


Aktorja turke Birce Akalay ka përfunduar në spital. Aktorja e cila u bë e famshme në Shqipëri me rolin e Asllë në serialin Dashuri bardh e zi, së fundmi ka nisur xhirimet për serialin e ri Babil dhe është ndjerë keq. Ajo ka shkuar së bashku me partnerin e saj në spital.

Aktorja u fotografua jashtë ambienteve të spitalit dhe dukej në gjendje aspak të mirë. Do kalojë, jam më mirë tani, faleminderit. Kemi filluar punën për serialin, tha aktorja. Gazetarët vazhduan ta pyesin dhe Birce iu përgjigj se sapo ka dalë nga spitali dhe është e lodhur. Unë sapo kam dalë nga spitali, ju lutem, nuk është vendi, u përgjigj aktorja. revistawho