Sherri për një mashkull / Shkodrania rreh 22 vjeçaren, videon e hedh në rrjetet sociale

118

Një 30 vjecare është vënë në pranga nga policia e Shkodrës pasi tmerroi fizikisht dhe psikologjikisht një vajzë tjetër 8 vjet më të vogël.

Ishte vetë 22 vjecarja që bëri kallëzim, në polici për këtë shtetase ndonese pamjet e dhunes u bene virale ne rrjetet sociale.

M.Gj. 30 vjeçe, banuese Shkodër, e kishte kërcënuar dhe dhunuar shtetasen B.Rr, pas nje sherri per motive banale mes femrash.

Jo vetem kaq por pasi e dhunoi e kercenoi, te gjithe kete skene te filmuar ajo e hodhi ne rrjetet sociale per ta diskretituar edhe me shume “rivalen” e saj.

Ngjarja ka ndodhur në datën 18 gusht dhe kjo bëri që forcat e rendit ta arrestojnë në flagrancë 30 vjecaren.

Shkak i dhunes verbale dhe fizike mesa duket ka qene nje konflikt mes femrave mbi marredhenien e tyre me nje mashkull