Rona Nishliu feston ditëlindjen dhe jep lajmin e bukur.

47

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rona Nishliu feston sot ditelindjen.

Përkundër kësaj, ajo nuk i harron fansat e saj, të cilët i mban të azhornuar përmes imazheve ditore të saj.

Së fundmi, në një postim, Rona ka bërë të ditur se është në pritje të fëmijës së saj të dytë.