Makina përplas fëmijën dhe largohet nga vendi i ngjarjes.

71

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e së hënës në fshatin Gostil të Kukësit.

Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë dhe drejtuesi i saj u largua menjëherë nga vendi i ngjarjes, ndërsa u dorëzua në polici pak pas ngjarjes.

Fëmija është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.