Po bënte foto, Bleona rrëzohet keq mes rrugës (Video)

117

Këngëtarja shqiptare me famë në Amerikë, Bleona Qereti po punon për një set të ri fotografik, por gjatë xhirimeve i ka ndodhur një e papritur.

Bleona vetë ka publikuar pamjet ku shihet duke pozuar me një rrjetë, xhaketë e çizme teksa duket në super formë. Mirëpo teksa pozonte,  rrugëve të Hollywoodit takat super të larta dhe ambienti i lagur nga shiu, bëri që ajo të rrëshkiste. Plagosje ne krye te detyres, shkruan Bleona krah videove të publikuara.

https://www.instagram.com/p/CD5I0BGJNy_/