Mbytet një djal i ri në plazh

126

Një djal i ri është mbytur pasditen e kësaj të shtunë në Durrës.

Policia bëri të ditur se në plazhin e “Portoromanos” është gjetur I mbytur në det, një shtetas I seksit mashkull rreth 30 vjec.

Paraprakisht nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e viktimes.

Më datë 15.08.2020, rreth orës 16:30, në lagjen nr.15, Durrës, në vëndin e quajtur “Portoromano”, rreth 100 m në det, është gjetur i mbytur një shtetas i seksit mashkull rreth 30 vjeç, ende i paidentifikuar.Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.