Askush nuk e priste këtë ndryshimi nga Morena Taraku (Foto)

58

Këngëtarja e njohur Morena Taraku ka eksperimentuar shpesh me pamjen e saj. Mirëpo së fundmi ajo i ka befasuar të gjithë me ndryshim që ka bërë.

Morena është qethur zero dhe duket shumë ndryshe. Këngëtarja ka publikuar foto të shumta me look-un e saj të ri.