Makina përplas 15 vjeçarin.

59

Një aksident ka ndodhur në Tufinë, mbrëmjen e sotme ku një makinë ka aksidentuar një 15 vjeçar. Sipas informacioneve nga policia shoferi me iniciale AA ka përplasur 15 vjeçarin me iniciale GN.

I mituri është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën vëzhgimin e mjekëve. Ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.