Kush ishte i riu që u hodh nga kati i 3-të i spitalit dhe humbug jetën, Vinte nga një familje e njohur…

225

Xhino Koça është i riu që humbi jetën sot pasi u hodh nga kati i tretë i spitalit Shefqet Ndroqi. Bëhet me dije se 29 vjeçari vinte nga një familje e njohur në Durrës.

Nëna e tij Lira është stiliste kurse babai i tij, Leonard Koça është kreu i Njësisë Administrative.

I riu ndodhej në spital prej 7 ditësh dhe ishte drejt shërimit. 29 vjeçari u hodh nga kati i tretë i spitalit në orën 04:30.