Qytetarja nuk lë gjë pa thënë për Eni Çobanin: I mori lekët mamasë sime…

119

Një qytetare ka dërguar një mesazh në redaksinë e JOQ ku tregon se pasi ka bërë një koment, ku ka dhënë opinionin e saj mbi rubrikën Shihemi në Gjyq tek emisioni “E Diela Shqiptare”, avokatja Eni Çobani i ka shkruar mesazh privat.

Pershendetje JOQ…dje shkruajta nje koment per emisionin e Eni Cobanit.dhash mendimin tim.ajo m u ka pergjigjur direkt ne mesenxher dhe me beri presion qe mos te bej gaf e te shkruaj me….dhe me ka fy er rende…i bera foto pergjigjes saj dhe te times se c fare i shkruajta…perdor dikt atur se nuk i pelqeu sms ime…

Familja ime eshte vi ktim e emisionit te saj…ajo i kerkoj nenes time qe edhte 80 vjec 600 euro per te bere emisionin…ajo bene teater me familjet e varfera qe jane ne nevoj.qe kane shume ha lle dhe probleme….nena ime me nje pencion 100 mi lek te vjetra.

pagoi Eni cobanin dha dhe qindarken e fundit per te zgjidhir problemin qe pati…eni cobani premtoj se do ta conte ceshtjen deri ne fund dhe pastaj i genjeu…leket i mori dhe pune nuk mbaroi…