Mbytet 10 vjeçari në një pishinë.

53

Një fëmijë 10 vjeç nga Kosova është mbytur në një pishinë në Durrës. Sipas policisë, më datë 12.08.2020, rreth orës 12:40, në lagjen nr 13 Plazh,m Durrës, shtetasi kosovar ET 10 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në pishinë e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.