Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes, detajet që shtojnë dyshimet.

105

Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj vendosën të bënin publike lidhjen e tyre të dashurisë, vendim i cili u mor pas karantinës dhe testit që çifti kaloi në atë periudhë.

Si dy zogj të dashuruar, ata nuk na i kursyen në rrjete sociale momentet e ëmbla me njëri-tjetrin, duke ndarë vazhdimisht foto e video nga pushimet së bashku dhe jo vetëm.

Por së fundmi një gjë e çuditshme është duke ndodhur, pasi si Bora dhe Donaldi, nuk e ndjekin më njeri tjetrin në rrjete socials. Dhe jo vbetëm kaq, por ata kanë fshirë edhe fotot.

Nuk e dimë nëse kjo është një zënkë e momentit e çiftit apo janë ndarë përfundimisht por le të presim prononcimin e tyre.