Aurela Gaçes i vjedhin faqen zyrtare, ja çfarë i postojnë.

109

Këngëtares së njohur Aurela Gaçe, i kanë vjedhur profilin e saj zyrtar. Lajmin e bën të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale, ku njofton dhe se po punon për rikthimin e faqes, që kishte jo pak por 700 mijë ndjekës.

Ndërkohë që në faqen e saj, e cila tashmë menaxhohet nga persona të panjohur, janë postuar video të ndryshme, me kafshë apo pa kuptim.