Fifi na surprizon me tatuazhin e veçantë (Foto)

254

Këngëtarja Fifi është komentuar së fundmi për ndryshimin drastik në peshë duke humbur shumë kilogramë në një kohë rekord. Ajo ka bërë një tatuazh të ri që e ka ndarë me fansat ku shkruan In vino veritas, shoqëruar me një gotë verë dhe një trëndafil.

In vino veritas në latinisht do të thotë Në verë qëndron e vërteta. Kjo nën kupton se një person nën efektin e alkoolit është më i sinqertë në mendimet dhe ndjenjat që ka. Tatuazhi i bërë nga këngëtarja e famshme duhet të ketë një kuptim të veçantë për të.