Agron Llakaj humb personin më të dashur: Na ke kërkuar të mos derdhim lot me largimin tënd.

106

Aktori i njohur i humorit shqiptar ka dhënë lajmin e hidhur për humbjen e personit të dashur në familje që ka ndërruar jetë, nënës së tij. Në rrjetet sociale ai ka publikuar fotografinë e nënës së ndjerë dhe ka shkruar fjalët prekëse duke kujtuar gjithçka i ka thënë para se të largohej nga jeta.