Sherr mes djalit dhe babait, i riu i thyen xhamat e makinës të atit.

58

Dy persona bab e bir janë arrestuar nga policia në Radhimë pasi kanë bërë sherr me njëri tjetrin.

Bëhet me dije se në pranga kanë rënë AR 56 vjeç dhe AR 21 vjeç me banim në Tiranë ndërsa bëhet me dije se sherri ka ndodhur për motive të dobëta.

21 vjeçari në konflikt e sipër me të atin i ka thyer atij xhamat e makinës.