Nora Istrefi tregon linjat perfekte në palestër.

52

Nora Istrefi ka ndarë një video së fundmi në profilin e saj ku ajo shfaqet në formë të mirë fizike teksa kryen ushtrimet në palestër.

35 vjeçarja në shumicën e rasteve ka theksuar se i kushton vëmendje dukjes dhe formësimit të trupit.

Kjo ka bërë që këngëtarja shqiptare të komentohet në masë të madhe, ndërsa edhe ka grumbulluar një numër të konsiderueshëm fansash.