Motori përplas 8 vjeçarin teksa po ecte me biçikletë.

45

Mbrëmjen e 6 Gushtit rreth orës 22 tek 21 Dhjetori një mjet motorr me drejtues shtetasin SHK., është përplasur me biçiklistin e mitur AH 8 vjeç i cili u dërgua në spital.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.