Kush është artisti ri qe deboton ne tregun ton nga italia

72

Artisti ri Nadir Fetaj me nofken Raro deboton ne tregun tone me kengen dalim qe po ecen mjaft mir me shikushmeri ne YouTube dhe rrjete sociale,

Raro është 21 vjeç, me prejardhje nga Suhareka, dhe jeton ne Treviso te Italise.
Priten se shpejti edhe projekte te reja nga Raro, ku thot se si synim e ka ne tregun e muzikes shqiptare qe te arrij si rap-artist ne trojet shqiptare.