Video / “Kujtimet” ësht klipi më i ri i këngëtarës Albora /Ja kush është reperi që bashkëpunoj me bukuroshen

131

Ahtu siç kishtë njoftuar edhe më herët, këngëtarja e njohur Albora, ka sjellë këngën e saj më të re, disa ditë pas Shën Valentinit.

“Kujtimet”, është kënga që vjen si bashkëpunim me reperin e njohur “Stresi”. Për muzikën është kujdesur këngëtari dhe producenti i njohur Irkenc Hyka, ndërsa për tekstin reperi “Stresi” dhe këngëtari Petro Xhori.

Këngetarja simpatrike i ka menduar me detaje gjërat, ndërsa brënda 3 ditësh nga data e lançimit, videoklipi ka marrë një shikueshmeri të lartë, ndërsa po ashtu shumë komente pozitive nga fansat e
të dy këngëtarëve.

Këngëtarja Albora ka premtuar për fansat e saj se nuk do të ndalet, duke sjellë të tjera projekte që do të jenë hite. Albora është një këngëtare që identifikohet në stilin muzikës
pop dancë & hall.

Këngëtarja bukuroshe Albora ka në projektet e saj shumë këngë, të cilat disa prej tyrë do të jenë bashkëpunime me emra të njohur te muzikës në Shqipëri dhe Kosovë.