Grabitje me maska, një personi i merren 15 mijë euro sapo doli nga banka

140

Një person është grabitur në Burrel pasi tërhoqi një shumë prej 15 mijë eurosh në bankë

Mësohet se shtetasit D.B është grabitur nga disa persona, të cilët kanë qenë te maskuar dhe të armatosur.

Paraprakisht raportohet se shtetasit D.B iu bë pritë nga disa persona sapo doli nga banka me shumën e parave të tërhequra.

Autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë te ngjarjes dhe kapjen e autorëve.