“Loro Boriçi” mbetet në errësirë, ndërpritet ndeshja Vllaznia – Teuta (Video)

124

Ndeshja e futbollit Vllaznia – Teuta e vlefshme për javën e 13 të e kategorisë superiore e luajtur në stadiumin “Loro Boriçi”  në orën 16:30 është ndërprerë dy herë, fillimisht në minutën e16-të.

 

Dhe më pas rreth 5-6 minuta më vonë për arsye të shkëputjes së energjisë elektrike

Informacionet bëjnë me dije se gjatë ndeshjes janë fikur dritat duke bërë që arbitri i ndeshjes të ndërprese ndeshjen.

 

Kjo ka sjellë shtyrjen për disa minuta të takimit, për të rifilluar më pas.