Ja kush do të performojë në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”

200

Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë mbrëmjen e kësaj të diele në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”.

 

“Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018”, do të jetë një prej këngëve që do të këndohet nga Era, ndërkohë në internet ka dal dhe nje video ku shihet këngëtarja teksa bën prova në stadiumi ne ri.

 

Këngëtarja nga Kosova do të performojë edhe dy këngë të reja për tifozët që do të jenë të pranishëm në stadium.