Moti për ditën e enjte, 14 nëntor 2019

114

Moti do të mbetet me alternime vranësirash dhe reshje shiu të herpashereshme. Era do të jetë me me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6me lartësi vale 2,0- 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

 

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  8/16°C

Zonat e ulëta  13/20°C

Zonat bregdetare 15/21°C