Moti i keq, pezullohet linja Vlorë-Brindisi

116

Është pezulluar linja e tragetit Vlorë-Brindisi për shkak të motit të keq.

 

Nisja e tragetit do të bëhet mbrëmjen e kësaj të hëne dhe do të mbërrijë në Vlorë në mëngjes.