Horoskopi ditor, e shtunë 26 tetor 2019.

316

Dashi. Dite e mbushur me surpriza te shumta kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni emocione te njëpasnjëshme dhe do ndiheni për mrekulli. Nëse jeni ende vete bëjini sytë katër sidomos ne mesdite. Mund te ndodhin gjera te jashtëzakonshme. Financat do jene shqetësuese kështu qe bëni kujdes me çdo lloj shpenzimi.

Demi. Do jeni me shume kërkues sesa duhet sot ne jetën tuaj ne çift dhe asgjë nuk do shkoje ashtu si e keni dëshiruar. Mund te keni edhe ndonjë debat për tema delikate te se kaluarës. Beqaret do tregohen me te arsyeshëm se me pare dhe nuk do fillojnë histori dashurie pa i njohur mire personat. Financat do jene gjithë kohës te mbrojtura, mos u shqetësoni.

Binjaket. Sektori i dashurisë do influencohet pozitivisht nga yjet gjate kësaj dite. Do i zgjidhni sa hap e mbyll sytë problemet dhe vështirësitë dhe do ndiheni disi me mire. Beqaret nuk do kenë as sot mundësi te fillojnë një histori dashurie kështu qe do iu duhet te presin edhe pak. Ne planin financiar do ndiheni mire me aq te ardhura sa keni dhe nuk do bëni asgjë për ta ndryshuar situatën.

Gaforrja. Do dashuroheni ashtu si e ndieni gjate kësaj dite dhe jeta do marre një tjetër drejtim. Do zbuloni edhe disa ane te tjera te karakterit te partnerin qe do iu pëlqejnë jashtë mase. Beqaret duhet te tregohen te matur dhe nuk duhet te fillojnë asnjë histori dashurie pa qene te sigurte për personat qe do kenë pranë. Financat nuk do kenë as tronditjen me te vogël.

Luani. Juve qe jeni ne një lidhje do iu dalin serish ne sipërfaqe disa probleme qe keni pasur dikur me partnerin dhe atmosfera e ngrohte qe mbizotëronte do prishet menjëherë. Beqaret nuk do jene ende gati te fillojnë një lidhje dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm. Me financat tregohuni te kujdesshëm qe te mos përballeni me surpriza te këqija me vone.

Virgjeresha. Kushtojini sa me shume kohe partnerit tuaj sot dhe do e shihni qe marrëdhënia ne çift do filloje te përmirësohet. Flisni me hapur për çdo gjë. Beqaret nuk do mundin dot t’iu qëndrojnë indiferente komplimenteve te disa personave dhe do bien pre e joshjes se tyre. Ne planin financiar gjendja do jene e mire, por jo aq sa për te kryer investime te tejskajshme.

Peshorja. Jeta ne çift nuk do ketë as problemin me te vogël gjate kësaj dite. Do dini te ruani një komunikim te mire dhe te respektoni mendimet e tjetrit. Beqaret duhet te tregohen me realiste dhe nuk duhet absolutisht te hedhin hapa te pamenduara. Financat do jene te paqëndrueshme për pjesën me te madhe. Kujdes me çdo lloj shpenzimi.

Akrepi. Nuk ka asnjë mundësi qe ju te mërziteni gjate kësaj dite. Partneri do iu mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe do iu beje te ndiheni për mrekulli. Beqaret do mbështeten nga Dielli dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Gjithçka do ndryshoje për ta. Plutoni nga ana tjetër do mundohet t’iu ndihmoje te zgjidhni vështirësitë financiare.

Shigjetari. Marrëdhënia ne çift do përmirësohet tej mase gjate kësaj dite. Do ndiheni mire pranë atij qe dashuroni dhe nuk do doni te ndaheni për asnjë çast. Emocionet do jene edhe me te fuqishme nga sa kishit Harmonia, alegoria dhe emocionet do e pushtojne diten e te dashuruarve. Ne pune shprehini mendimet tuaja edhe sikur shefat mos ua marrin parasysh.menduar. Beqaret mund t’ia lejojnë vetes edhe ndonjë deklarate dashurie. Financat do jene goxha problematike kështu qe do iu duhet shume mund për te ruajtur qëndrueshmërinë.

Bricjapi. Çiftet do marrin bekimin e yjeve gjate kësaj dite dhe do kalojnë momente te mrekullueshme pranë atij qe dashurojnë. Gjithçka do ndryshoje ne jetën e tyre. Beqaret duhet ta lënë veten te lire dhe te bëjnë atë qe ndiejnë. Kjo do jete me e mira për ta. Me shpenzimet tregohuni te matur sepse situata vërtet është e mire, por mund te përkeqësohet menjëherë.

Ujori. Çastet e lumtura nuk do mungojnë gjate kësaj dite për juve qe jeni ne një lidhje, por ne orët e para te mëngjesit do keni disa debate me partnerin. Beqareve mund t’iu ndryshoje tërësisht jeta duke filluar qe sot. personat qe do takojnë do jene te veçante. Ne planin financiar do iu shpërblehet gjithë mundi dhe sakrifica qe keni bere se fundmi.

Peshqit. Dite mjaft komplekse kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do shkoje si ishte planifikuar dhe momentet stresuese do jene te shumta. Beqaret do mundohen mjaft, por serish nuk do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Me financat nuk do keni vështirësi. Do jeni te organizuar dhe do dini mira sa te shpenzoni.