Sali Berisha: Opozita ka ndërmend të ngrihet më fuqishëm se para zgjedhjeve

127

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora shprehet se opozita do të ngrihet më fuqishëm se para zgjdhjeve.

Sali Berisha: Opozita ka ndërmend të ngrihet më fuqishëm se para zgjedhjeve. Përmbushja e këtij misioni është jetik.

Tani çdo shqiptar duhet ta ketë të qartë në mënyrë absolute që me Edi Ramën ka vetëm rrënim, largim nga Shqipëria dhe mashtrim.