I ngul gërshërën në kokë 26 vjeçarit, arrestohet autori.

226

Një 25 vjeçar ka rënë në prangat e policisë në fshatin Rinia, Durrës pasi ka plagosur me gërshërë në kokë një të ri.

I plagosuri është E.I 26 vjeç banues po në fshatin Rinia. Ai tashmë ndodhet në spitalin e traumës në Tiranë dhe është nën kujdesin intensiv të mjekëve. Ndërkohë shkaqet e kësaj plagosje nuk bëhen të ditura.