Eni përqafohet me një mashkull, ja si reagon Genci (Foto)

185

Eni Koci e ka tërhequr së fundi vëmendjen e mediave për një arsye që nuk do ta kishim menduar: këngëtarja publikoi një fotografi nga sheshxhirimi i klipit të ri, ku shihej nën përqafimin e një mashkulli, dhe kaq mjaftoi për tu kuptuar se bëhej fjalë për projektin e ri muzikor.

Po si e priti këtë i fejuari i saj, Genc Prelvukaj? Komenti I tij në postimin që njoftoi projektin e quajtur Sekreti, tregonte qartë ndjesinë për atë përqafim. Genci reagoi me dy emoji të zemëruara, por Eni ia ktheu dashuri, dhe ja ku u zbut situata