E mbani mend “Lukasin e Zhades”? Ja si duket ai sot (Foto)

217

Kloni mbetet një nga serialet më të dashura për publikun shqiptar, dhe sigurisht, të tillë janë edhe personazhet kryesore të tij, Zhadja, Giovanna Antonellidhe Lukas, Murilo Benicio.

Por si duket sot në moshën 47 vjecare? Murilo mbetet një burrë i pashëm, edhe pse me kalimin e kohës, ka shtuar goxha në peshë.

Aktualisht, ai është në një lidhje me aktoren tjetër të njohur të telenovelave braziliane, Debora Falabella, ndërsa me ka qenë më parë vërtet i dashuruar me Giovanna Antonellin, e kanë dhe një fëmijë bashkë.