Kaos në “Tiranë”, sherr i madh mes tifozëve të Partizanit dhe Tiranës para ndeshjes

170

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në prag të sfidës mes Tiranës dhe Partizanit. Tifozëritë e të dyja skuadrave janë përplasur me njëra-tjetrën në pjesën pas porte.

Është dashur ndërhyrja e forcave të sigurisë për të shmangur sadopak këtë përplasje aspak normale.