Aksident tragjik, 4 të vdekur

261

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Papër, ku 4 persona kanë mbetur të vdekur pas përplasjes së 3 automjeteve.

Policia ka bërë të ditur se në aksident janë përfshirë mjeti me drejtues shtetasin G.K, mjeti me drejtues shtetasin O.Sh dhe mjeti me drejtues shtetasin E.R.

Për pasojë katër shtetas kanë humbur jetën, të cilët ishin pasagjerë në mjetin që drejtohej nga shtetasi G.K. Ndërsa dy të tjerë janë jashtë rrezikut për jetën të cilët janë transportuar për ndihmë mjekësore në spital.