Një javë pa ngrënë, Bleona Qereti merr vendimin drastik (Foto)

335

Bleona Qereti është një nga emrat shqiptarë më aktivë në rrjetet sociale. Kohët e fundit ajo i është dedikuar totalisht fizikut të saj dhe ndan në rrjet momente nga ushtrimet që praktikon. Së fundmi ajo ka treguar se ka qëndruar një javë pa ngrënë dhe vazhdon të jetë e fortë.

Unë nuk kam ngrënë që një javë por jam e fortë, ka shkruar krahas pamjeve të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.