Kush është 23-vjeçari që u gjet pa jetë në kanal. . .

117

I riu 23-vjeçar që u gjet i vde kur brenda ne kanal në vendin e quajtur Kthesa e Hamilit në fshatin Sulaj të Fierit eshte identifikuar si Florian Selimi

Bëhet me dije se i riu ka ndërruar jetë si pasojë e plagës së marrë me thikë gjatë një konflikti.

Në rrugë, është gjetur me kofano të hapur edhe një makinë që thuhet se është e të riut, Dyhsohet se ajo ka pësuar defekt pasi është gjetur e hapur dhe me një rrotë të hequr, por ende nuk ka detaje se cfare ka ndodhur saktesisht

Dyshohet qe ne vitin 2015, Selimi të këtë vjedhur nje automjet, të cilin me pas e ka djegur në rrethana te paqarta.