Bes Kallaku, Falenderon Zotin

126

Bes Kallaku është shumë falënderues për të gjitha të mirat që ka.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ditë më parë kanë nisur pushimet e tyre në jugun e Shqipërisë dhe bashkë me ta është edhe vajza Ajk

Para pak dite ishte këngëtarja ajo që kishte publikuar një fotografi ku shihet Besi dhe në krahët e tij Ajka duke shikuar detin, një foto kjo shumë e ëmbël.

Tani këngëtari/aktori këtë imazh e ndau në llogarinë e tij në Instagram dhe la një shkrim falënderues Zot, a ke kohe 1 minut, vec me te falenderu per gjithcka. Zoti ju rujt t’gjithve. Lajmi.net