“S’ka ngel arab e kamzali pa më marrë”

242

Ish-banorja e Big Brother Albania, Genta Gjalpi ka rënë në një hall dhe ka kërkuar ndihmë tek të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Në një foto që ka publikuar në Instastory, Genta shkruan se ka vendosur pa dashje numrin e saj të telefonit në Instagram dhe e kanë marrë shumë njerëz

Ajo kërkon ta heqë tashmë por nuk di se si dhe për këtë gjë u ka kërkuar ndihmë miqve të saj. Si ta heq numrin e telefonit nga Instagrami. E kam vënë pa dashje dhe s’ka ngel arab e Kurdistan e pa më marrë – shkruan Gjalpi në postimin e saj.