Ja kush e shoqëron Dua Lipën në udhëtimin drejt Kosovës

86

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë kthyer në qendër të mediave rozë për shkak të historisë së tyre të dashurisë.

Dua Lipa është nisur për në Kosovë dhe nga fotot e publikuara në Instastory zbulon se nuk është vetëm. Këngëtarja po vjen me avion privat për të qenë pjesë e koncertit madhështor që organizon së bashku me të atin e saj

Pranë saj është edhe Anwar, i cili do të vizitojë për herë të parë vendlindjen e partneres së tij. Dua gjithashtu ka marrë me vete edhe disa miq të saj, të cilët me siguri do e shijojmë pafund këtët udhëtim.