Aurela nuk heq dorë nga operacionet plastike. Ja ndryshimi drastik.

324

Aurela Hoxha, e cila është përfolur shpesh për operacione plastike, duket se nuk ka ndërmend të heqë dorë prej tyre. Në fotografitë e fundit të postuara në Instagram, Aurela duket e tjetërsuar me flokë bjondë dhe mollëza më të holluara.

Siç duket, modelja është mërzitur me pamjen e saj dhe ka vendosur të bëjë sërish ndryshime në look. Risjellim në vëmendje se Aurela është komentuar nga hera për heqje brinjësh, bërje buzësh dhe mollëzash.