Aktori serb me famë ndërkombëtare falenderon në gjuhën shqipe (FOTO)

288

La Casa De Papel Shtëpia është një nga serialet më të bujshëm të momentit. Sapoka filluar sezoni i tretë dhe i shumëpritur. Në këtë serial spanjoll luan dhe aktori serb, Darko Peric në rolin e Helsinkit.

Darko ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto bashkë me kastin e serialit dhe ka falenderuar në disa gjuhë të ndryshme.

Mirëpo në sy bie fakti që aktori serb ka shkruar edhe në gjuhën shqipe duke iu thënë fansave Faleminderit.Ky sezon pritet të jetë po aq i sukseshëm sa të tjerët.